Laminatové, dřevěné a vinylové podlahy, obklady stěn

Proč si vybrat BerryAlloc?

BerryAlloc podlahy jsou o vášni. O vášni, která Vám poskytne to nejlepší z nejlepšího.

Určitě i Vy si nyní kladete otázku, „Proč si právě vybrat podlahy BerryAlloc místo jiné značky?“. Stále to nevíte? Dobře, dáme Vám 7 zaručeně dobrých důvodů!

Módní barvy a celá škála velikostí

729C38FE416742288438BF0B736BCF79.jpg28 kolekcí s více jak 350 dekory. Z toho 10 kolekcí dřevěných podlah BERRY WOOD. Odlišné typy dřeva s překvapujícími kombinacemi barev a doplňků Vám nabízí neuvěřitelnou různorodost. Vybrat si také můžete z nabídky laminátových podlah BERRY FLOOR. Vybírat můžete z extra dlouhých a širokých prken (Elegance), úzkých prken (Chic a Urban), nebo podlahu vhodnou do vlhkého prostředí (Riviera hydroplus). Standardní rozměry však v naší nabídce naleznete samozřejmě také. V neposlední řadě také nesmíme zapomenout na velmi oblíbené vinylové podlahy BERRY VINYL a praktické a jedinečné obklady stěn BERRY WALLS.

Vyberte si, co právě Vám vyhovuje. 

Dokonale dokončené

Nepatrný pokos, působivý přírodní materiál/dlaždicová stavba, pohlcení zvuku, nadstandardní rozměry, matný lak a dřevěné vzory, které nekonečně plynou z jednoho prkna na druhé. To vše najdete u nás!

BerryAlloc používá všechny nejnovější technologie. Jednou z nich je LacerCut, což je systém pro řezání prken. Díky tomuto systému je každé prkno dokonalé!

Odolnost proti vodě a vlhku

Riviera hydroplus je kolekce, které jsou výjimečné díky použití systému HydroPlus®. Toto speciální ošetření Vám zajistí spolehlivou ochranu proti vodě a páře. 

Špičková kvalita

Otřelá slova jako 'špičková kvalita' a 'nekonečná krása' může BERRY FLOOR bez studu použít. Všechny naše laminátové podlahy spadají minimálně do klasifikační skupiny 32, což znamená: Vhodné pro průměrné komerční použití, tedy více než dostatečně silné pro pokládku u Vás doma. Jsou ale stejně tak vhodné pro použití v obchodech, restauracích, školách... a samozřejmě bychom mohli pokračovat dále.

BerryAlloc ctí životní prostředí

Všechny kolekce BerryAlloc jsou oceněny sdružením „Programme for the Endorsement of Forest Certification” (PEFC).

Toto ocenění je garancí, že naše produkty pochází s udržitelně obhospodařovaných zdrojů.

parquet_oak.jpg

BerryLOC® X-treme pro extrémně rychlou pokládku

BerryLOC® X-treme, dodávaný s kolekcemi Essentials, Loft, Urban, Riviera hydroplus, Naturals, Chic, Exquisite, Elegance a Empire, jde ještě o krok dál než běžný instalační systém BerryLOC®. Nejenže je zámkový spoj pevnější, ale i samotné instalování podlahy je jednodušší a průměrně o 30% rychlejší.

Doživotní záruka

Naše instalační systémy jsou pozoruhodně silné a tak odolné, že systémy Best Loc® a Best Loc® X-Treme přicházejí s celoživotní zárukou. No, není to úžasné?

obálka NAPIŠTE NÁM!

Máte jakýkoliv dotaz či připomínku? Budeme rádi, když nám napíšete.
povinné položky povinné