Laminatové, dřevěné a vinylové podlahy, obklady stěn

  1. BERRYFLOOR.cz»
  2. Technologie
< Návrat zpět

Objevte naše technologie a inovace

BerryAlloc je velkým milovníkem inovací, a proto není divu, že již v roce 1996 způsobil revoluci v podlahovém průmyslu, když představil patentovaný hliníkový zamykací systém. 

BestLoc X-Treme  je první zamykací systém na světě, kde není potřeba ani kapka lepidla! 

Pojďme si představit další inovace, které u nás najdete:

hydroplus.jpg

HydroPlus® je technologie, kde jsou viditelné HDF části na každém prkně pokryty speciálním voděodolným nátěrem. Výsledkem jsou laminátové podlahy, které nejen že dobře vypadají, ale také jsou naprosto vodě odolné. HydroPlus technologie je ideálním řešením pro pokládku v koupelnách, kuchyních, prádelnách a jídelnách. Podlaha je velmi snadno udržovatelná. Čištění je opravdu velice jednoduché a postačí Vám k němu pouze voda a mop.

Vodě odolné podlahy pro každý pokoj ve vašem domě! Vyberte si tu svou. Technologie HydroPlus je dostupná v kolekci Riviera.

best_lockxtreme.jpg

Další technologií, je speciální systém Best Loc X-Treme®, který umožňuje snadnou instalaci bez nutnosti použít lepidlo (silnější a rychlejší zamykání systému). Díky tomuto systému je montáž opravdu velice snadná a ušetří Vám nejméně 30% Vašeho času. 

locking_ystem.jpg

BerryAlloc hliníkový „zamykací“ systém – Patentované tajemství.

Jedinečný systém zaručuje pevné a odolné spojení. Výhodou této konstrukce je, že ani těžká váha nebo vysoký ruch nedovolí, aby parkety popraskaly. Díky tomuto systému je pokládka jednodušší, rychlejší a výsledek je perfektní.

ultimtec.jpg

UltimTec®: Ojedinělý, né-li nejlepší výkonný lak na dřevo, který je dostupný na současném trhu. Prokazatelně lepší výsledek než u konkurenčních produktů!  

Se systémem Ultimtec®, který je složen z molekulární nanotechnologie, dosáhnou BERRY FLOOR parkety dalšího významného kroku v efektivnosti povrchové úpravy, což znamená, že parkety jsou mimořádně tvrdé, ale zároveň stále velice poddajné a pružné. 

Ultimtec® lak stanovuje novou úroveň pro odolnost a estetiku (v průběhu času zde nehrozí změna barvy či zažloutnutí).

Díky tomuto systému se také prodlužuje životnost parket. Podlaha je více odolná proti oděrkám a poškrábání.

obálka NAPIŠTE NÁM!

Máte jakýkoliv dotaz či připomínku? Budeme rádi, když nám napíšete.
povinné položky povinné